Rick Astley zaśpiewał cover hitu Stinga "Fragile" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rick Astley zaśpiewał cover hitu Stinga „Fragile” [WIDEO]

Rick Astley zaśpiewał cover hitu Stinga „Fragile” [WIDEO]

Muzyk zagrał intymny koncert dla radia BBC2. Zobaczcie nagranie.

Muzyk zagrał intymny koncert dla radia BBC2. Zobaczcie nagranie.

W latach 80. Rick Astley święcił wielkie triumfy i rządził na listach przebojów oraz w MTV. Obdarzony charakterystycznym niskim głosem Anglik nie zniknął jednak ze sceny wzorem wielu innych gwiazd popu. Cały czas występował i nagrywał, nie dając o sobie zapomnieć.

Ostatnio do sklepów trafił album „The Best Of” z jego największymi przebojami. W ramach promocji płyty Astley wystąpił ostatnio w studiu BBC 2, gdzie oprócz swojego hitu zaśpiewał utwórFragile” z repertuaru Stinga.

Posłuchajcie:

Richard Paul Astley urodził się 6 lutego 1966 roku w Newton-le-Willows w Angli. Nagrywał piosenki w klimacie dance pop. Na początku lat 80. śpiewał w grupie FBI. Następnie pracował w studio nagraniowym jako chłopak na posyłki. W 1987 roku wydał swój debiutancki krążek „Whenever You Need Somebody”. Singiel „Never Gonna Give You Up” szybko stał się niezwykle popularny. Momentalnie podbił listy przebojów, pobijając nawet płytę Father Figure George'a Michaela. Według oficjalnej strony artysty album sprzedał się w nakładzie 15,2 mln egzemplarzy!

Cobyście powiedzieli na koncert w Polsce?