Robbie Williams wystąpił w Toruniu! Zobacz zdjęcia z koncertu [GALERIA] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Robbie Williams wystąpił w Toruniu! Zobacz zdjęcia z koncertu [GALERIA]

Robbie Williams wystąpił w Toruniu! Zobacz zdjęcia z koncertu [GALERIA]

Robbie Williams przyjechał do Polski w ramach promocji swojej pierwszej świątecznej płyty „The Christmas Present”. TVP2 pokaże świąteczną galę Robbiego Williamsa w pierwszy dzień Świąt o 20:10.

Robbie Williams przyjechał do Polski w ramach promocji swojej pierwszej świątecznej płyty „The Christmas Present”. TVP2 pokaże świąteczną galę Robbiego Williamsa w pierwszy dzień Świąt o 20:10.

Robbie Williams wystąpił w Toruniu z dziesięcioosobowym zespołem. Nagranie koncertu na żywo odbyło się 8 grudnia 2019 roku w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki z udziałem kilkusetosobowej publiczności. Williams, przeplatając kolejne części koncertu ciętymi dowcipami, z których słynie, wykonał kilkanaście utworów ze swojej najnowszej, dwunastej studyjnej płyty „The Christmas Present”.

W setlicie znalazły się takie świąteczne klasyki jak „Winter Wonderland” i „Merry Xmas Everybody”, nowe utwory, m.in. „Bad Sharon” (który na płycie wykonuje z bokserem Tysonem Fury), czy promujący album singiel „Time For Change”. Na finał publiczność usłyszała największe przeboje Williamsa – „Feel” i „Angels”.

– tak koncert recenzowali zachwyceni widzowie zaraz po wyjściu z sali.

Robbie Williams wyrównał właśnie rekord Elvisa, podbijając listę najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii po raz trzynasty! Lepszy wynik w swoim kraju mają jedynie The Beatles. Artysta pracował nad „The Christmas Album” trzy lata, podczas których powstało 35 utworów. Zaproszenia do studia przyjęli Rod Stewart, Jamie Cullum, Bryan Adams i bokser Tyson Fury. Dwupłytowy album ukazał się 22 listopada.

TVP2 wyemituje świąteczną galę Robbiego Williamsa 25 grudnia 2019 roku o 20:10.