Strona Główna > Alanis Morissette wykonała na żywo nowy singiel „Reasons I Drink”

Alanis Morissette wykonała na żywo nowy singiel „Reasons I Drink”

Alanis Morissette zaprezentowała światu swoje pierwsze muzyczne dzieło po długiej przerwie.

Alanis Morissette zaprezentowała światu swoje pierwsze muzyczne dzieło po długiej przerwie.

SingielReasons I Drink” był napisany przez kanadyjską artystkę razem z Michaelem Farrellem i wyprodukowany przez Alexa Hope’a. Utwór jest zapowiedzią wyczekiwanego albumu „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”, który ma się ukazać 1 maja 2020 roku. Będzie to pierwsze oficjalne wydanie Alanis od „HAVOC AND BRIGHT LIGHTS” z 2012 roku.

Artystka wykonała nowy utwór premierowo w programie „The Tonight Show with Jimmy Fallon”. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Od 1995 roku Alanis Morissette była jednym z najbardziej wpływowych singer-songwriterów muzyki popularnej. Ekspresyjna muzyka i występy pozwoliły jej zdobyć szerokie uznanie krytyków i fanów, ale też zdobycie 7 statuetek GRAMMY. Jej debiutancki krążek „JAGGED LITTLE PILL” był tylko początkiem drogi. Kolejne 9 niesamowitych i eklektycznych albumów tylko podnosiło jej artystyczny autorytet. Poza swoją muzyczną działalnością Alanis walczy o prawa kobiet, a także stara szerzyć wiedzę na temat psychicznego, duchowego i fizycznego dobrobytu. W 2016 roku zaczęła nagrywać comiesięczne podcasty, w których rozmawia z autorami książek, lekarzami, edukatorami i terapeutami, poruszając różnorodne psychospołeczne tematy.

Czekamy na koncert w Polsce!