Strona Główna > „Top Gun: Maverick”: Tom Cruise w pierwszym nostalgicznym zwiastunie [WIDEO]

„Top Gun: Maverick”: Tom Cruise w pierwszym nostalgicznym zwiastunie [WIDEO]

Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź długo wyczekiwanego filmu Josepha Kosinskiego. Poznaiśmy również datę premiery.

Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź długo wyczekiwanego filmu Josepha Kosinskiego. Poznaiśmy również datę premiery.

Kolejna część kultowego filmu „Top Gun: Maverick” trafi do kin 26 czerwca 2020 roku. Na ekranie ponownie zobaczymy Toma Cruisa, który wcieli się w rolę Pete'a „Mavericka” Mitchella. Aktor zapewnił w jednym z wywiadów, ze  nowy film klimatem przypominać będzie swego poprzednika. Maverick tym razem będzie instruktorem w prestiżowej szkole lotnictwa.

Zobaczcie pierwszy zwiastun:

Za reżyserię odpowiedzialny jest Joseph Kosinski, z którym Tom Cruise miał okazję wcześniej pracować przy produkcji „Niepamięć„. Reżyser na koncie ma również „Tron: Dziedzictwo”.

Oprócz Toma Cruise’a w filmie zobaczymy również Vala Kilmera, z którym w poprzedniej części główny bohater rywalizował. Poza tym w obsadzie znalaźli się również Ed Harris, Jennifer Connelly oraz Jon Hamm.

Pierwsza część filmu „Top Gun” miała miejsce w 1986 roku. Fabuła produkcji przedstawia losy szkoły lotniczej Top Gun w Stanach Zjednoczonych oraz o życiowych i zawodowych zmaganiach pilotów marynarki wojennej. Głównymi bohaterami są Maverick i Goose dwaj piloci marynarki udowadniający z każdym lotem, że są najlepsi w dywizjonie.

Wybierzecie się do kina?