Strona Główna > Krzysztof Cugowski świętuje 50-lecie i rusza w trasę koncertową

Krzysztof Cugowski świętuje 50-lecie i rusza w trasę koncertową

Sprawdźcie, gdzie usłyszycie Krzysztofa Cugowskiego na żywo.

Sprawdźcie, gdzie usłyszycie Krzysztofa Cugowskiego na żywo.

Muzyczna podróż Krzysztofa Cugowskiego trwa już pół wieku. Artysta, świętuje w tym roku 50–lecie pracy artystycznej. Charyzmatyczny frontman postanowił uczcić okrągłą rocznicę pracy scenicznej wyjątkową trasą koncertową pod tytułem „Złoty jubileusz 50 lat na 100 procent”.

Podczas niezwykłych koncertów, wokalista zabiera publiczność w pasjonującą podróż przez pięć dekad, pełną wielkich i niezapomnianych hitów, którymi dotąd zachwycają się rzeszę słuchaczy.

W jubileuszową trasę koncertową z Krzysztofem Cugowskim ruszył Zespół Mistrzów złożony z wybitnych muzyków. Na gitarze gra Jacek Królik, na perkusji Cezary Konrad, na basie Robert Kubiszyn, na instrumentach klawiszowych Tomasz Kałwak. Zespół od dwóch lat towarzyszy wokaliście i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów przed polską i zagraniczną publicznością. Udana współpraca muzyków już w styczniu zbliżającego się 2020 roku zaowocuje dwupłytowym albumem, podsumowującym złoty jubileusz wokalisty i niosącym zapowiedź nowego, muzycznego otwarcia.

Tak prezentuje się terminarz koncertów:

25 stycznia 2020 roku – Bydgoszcz

2 luty 2020 roku – Katowice

5 marca 2020 roku – Wrocław

29 marca 2020 roku – Tarnów

27 kwietnia 2020 roku – Szczecin