"Batman": Zobacz pierwsze zdjęcia z planu nowego filmu z Robertem Pattinsonem » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Batman”: Zobacz pierwsze zdjęcia z planu nowego filmu z Robertem Pattinsonem

„Batman”: Zobacz pierwsze zdjęcia z planu nowego filmu z Robertem Pattinsonem

Kilka tygodni temu zostało oficjalnie potwierdzone, że gwiazda sagi „Zmierzch” zagra w nowym filmie Matta Reevesa. Jak wyglądają prace na planie?

Kilka tygodni temu zostało oficjalnie potwierdzone, że gwiazda sagi „Zmierzch” zagra w nowym filmie Matta Reevesa. Jak wyglądają prace na planie?

Na początku 2020 roku w Londynie ruszyły zdjęcia do nowego filmu Matta Reevesa „The Batman„. Produkcja owiana jest wielką tajemnicą. Do tej pory poznaliśmy jedynie nazwisko głównego bohatera. Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć z planu zdjęciowego i materiał wideo

Fani serii spodziewali się, że w roli Mrocznego Rycerze ponownie zobaczymy Bena Afflecka, który od kilku lat wcielał się w tę postać. Mało tego był również scenarzystą i reżyserem trzech ostatnich przygód bohatera. W lutym 2017 roku aktor potwierdził w programie Jimmy'ego Kimmela, że nie wystąpi w kolejnych częściach Batmana.

Ostatecznie do roli nowego Batmana w filmie Matta Reevesa został wybrany Robert Pattinson. Aktor w wywiadzie dla portalu „Variaty” zdradził, że jest bardzo podekscytowany tym projektem.

Reżyser na Twitterze oficjalnie potwierdził, że w Pingwina wcieli się Colin Farell. Możemy go zobaczyć na pierwszych zdjęciach z planu.

Film „The Batman” w reżyserii Matta Reevesa trafi do kin 25 czerwca 2021 roku

Wybierzecie się do kina?