Polskie artystki ponownie ruszają w trasę z utworami Leonarda Cohena » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Polskie artystki ponownie ruszają w trasę z utworami Leonarda Cohena

Polskie artystki ponownie ruszają w trasę z utworami Leonarda Cohena

Po wielkim sukcesie jesiennej trasy koncertowej. Polscy fani będą ponownie mieli okazję usłyszeć najpiękniejsze kompozycje Cohena w aranżacji polskich gwiazd.

Po wielkim sukcesie jesiennej trasy koncertowej. Polscy fani będą ponownie mieli okazję usłyszeć najpiękniejsze kompozycje Cohena w aranżacji polskich gwiazd.

Każdy z koncertów to magiczne spotkanie z nastrojowym repertuarem Leonarda Cohena, który stworzył swój własny, unikatowy styl i klimat. Doskonale odnajdują się w nim gwiazdy i wspaniałe wokalistki: Anita Lipnicka, Natalia Kukulska, Daria Zawiałow, Grażyna Łobaszewska, Julia Pietrucha, Barbara Wrońska, Matylda Damięcka i Paulina Przybysz. Każda z nich utworom Cohena daje coś z siebie, co w połączeniu z tekstami w przekładzie Macieja Zembatego i nieoczywistymi aranżacjami Leszka Biolika urzeka już przy pierwszym zetknięciu. Klimatu dopełniają wizualizacje i grafiki Matyldy Damięckiej.

– mówi Leszek Biolik, aranżer i producent muzyczny trasy koncertowej, od lat uznany kompozytor i muzyk, chociażby legendarnej Republiki.

We wrześniu mija 86. rocznica urodzin Leonarda Cohena. To doskonały moment, by jeszcze raz spotkać się z jego muzyką i przebojami taki jak: „In My Secret Life”, „Suzanne” czy „Dance Me To The End Of Love” w niezwykłym towarzystwie kobiet, gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Terminarz koncertów:

Szczecin Netto Arena – 27.03.2020

Zabrze Dom Muzyki i Tańca – 29.03.2020

Warszawa Teatr Roma – 30.03.2020