"365 dni": Zobacz pierwszy zwiastun "polskiego Greya" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „365 dni”: Zobacz pierwszy zwiastun „polskiego Greya” [WIDEO]

„365 dni”: Zobacz pierwszy zwiastun „polskiego Greya” [WIDEO]

Już niecały miesiąc dzieli nas od najgorętszej premiery roku – 7 lutego 2020 roku w kinach pojawi się film „365 dni” na podstawie bestsellerowej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej.

Już niecały miesiąc dzieli nas od najgorętszej premiery roku – 7 lutego 2020 roku w kinach pojawi się film „365 dni” na podstawie bestsellerowej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej.

Czy zwiastun również wzbudzi tyle emocji, co opublikowany niedawno plakat? Ze względu na związane z nim kontrowersje, na prośbę kin, powstała druga ocenzurowana wersja.

Zobaczcie pierwszą zapowiedź:

365 dni”, ekranizacja bestsellera Blanki Lipińskiej, to najbardziej wyczekiwana produkcja 2020 roku. 7 lutego, dokładnie tydzień przed Walentynkami, kinami zawładną Laura Biel i Massimo Torricelli – główni bohaterowie filmu. Ze względu na ogromne zainteresowanie widzów, wyjątkowo wcześnie uruchomiona została przedsprzedaż biletów, które znikają w ekspresowym tempie.

Film „365 dni” to nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

Byliśmy z naszą kamerą na konferencji prasowej, podczas której poznaliśmy obsadę filmu. Zobaczcie wywiady z gwiazdami, które dla Was przygotowaliśmy.

W rolach Laury i Massima zobaczymy Annę-Marię Sieklucką oraz Michele Morrone. W filmie „365 dni” oprócz najgorętszego duetu aktorskiego zagrali również m.in.: Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbańska (Anna), Grażyna Szapołowska (matka Laury), Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Bronisław Wrocławski (Mario) oraz Otar Saralidze (Domenico).

Wybierzecie się do kina?