Artur Rojek prezentuje teledysk do nowego singla "Sportowe życie" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Artur Rojek prezentuje teledysk do nowego singla „Sportowe życie” [WIDEO]

Artur Rojek prezentuje teledysk do nowego singla „Sportowe życie” [WIDEO]

Artysta po blisko 6 latach od premiery swojego pierwszego albumu zakończył prace nad nowym materiałem. Posłuchajcie pierwszego singla!

Artysta po blisko 6 latach od premiery swojego pierwszego albumu zakończył prace nad nowym materiałem. Posłuchajcie pierwszego singla!

Artur Rojek postawił na współpracę z tymi sami twórcami, co 6 lat temu, ale w zupełnie nowej odsłonie. Za brzmienie albumu „Kundel” odpowiada znakomity producent i kompozytor Bartosz Dziedzic, natomiast w warstwie lirycznej Rojka ponownie wsparł Radek Łukasiewicz. Poniżej możecie zobaczyć teledysk do pierwszego singla „Sportowe życie„, który zapowiada nowy album.

Premiera albumu „Kundel” zaplanowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku, a promujący wydawnictwo pierwszy singiel ukaże się już w styczniu.

– mówi Artur Rojek.

Twórca, którego bez wahania można nazwać autorytetem muzycznym (na jego OFF Festival przyjeżdżają najważniejsi przedstawiciele muzyki alternatywnej z całego świata), nie boi się eksperymentować – ma na koncie współprace zarówno z orkiestrą symfoniczną, jak i duetem PRO8L3M. Tym razem znowu nas zaskoczy.

Premiera albumuKundel” zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2020 roku, a promujący wydawnictwo pierwszy singiel ukaże się już w styczniu.

Ostatnia płyta Artura Rojka „Składam się z ciągłych powtórzeń„, zawierająca przeboje takie jak „Beksa” czy „Syreny” ukazała się w 2014 roku,