Shakira po dłuższej przerwie powraca z nowym singlem "Me Gusta" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Shakira po dłuższej przerwie powraca z nowym singlem „Me Gusta”

Shakira po dłuższej przerwie powraca z nowym singlem „Me Gusta”

Kolumbijska gwiazda postanowiła umilić swoim fanom czas w oczekiwaniu na nowy album. Posłuchajcie nowego utworu.

Kolumbijska gwiazda postanowiła umilić swoim fanom czas w oczekiwaniu na nowy album. Posłuchajcie nowego utworu.

Ostatni album Shakiry „El Dorado” ukazał się w 2017 roku. Kilka tygodni temu artystka zakończyła światową trasę koncertową. Teraz gwiazda przygotowuje się do występu podczas finału Super Bowl, który odbędzie się 2 lutego 2020 roku. Pomimo wielu obowiązków Shakira nie zapomina, jednak o swoich fanach. Do sieci trafił nowy utwórMe Gusta„, który piosenkarka nagrała w duecie z Anuelem AA. Możecie go posłuchać poniżej.

Mało kto wie, że jedna z największych latynoskich gwiazd w historii muzyki, podpisała swój pierwszy kontrakt płytowy w wieku 13 lat! Zobaczcie, jak sobie wtedy

Artystka ma na swoim koncie między innymi trzy nagrody Grammy, trzynaście nagród Latin Grammy Awards i trzydzieści dziewięć nagród Billboard Latin Awards. Sprzedała ponad 60 milionów albumów na całym świecie. Swoją przygodę z muzyką zaczęła bardzo wcześnie, bo już w wieku 11 lat, a jako trzynastolatka miała podpisany kontrakt z wytwórnią fonograficzną Sony Music Colombia. Międzynarodową popularność przyniosły jej przebojeWhenever, Whenever”, „Underneath Your Clothes”, „Waka Waka” czy „Hips Don't Lie”.

Shakira jest najlepiej zarabiającą kolumbijską artystką wszech czasów.