Strona Główna > „No Time To Die”: Billie Eilish zaśpiewa tytułową piosenkę do nowego Bonda

„No Time To Die”: Billie Eilish zaśpiewa tytułową piosenkę do nowego Bonda

Od kilku tygodni spekulowano, kto tym razem nagra utwór do nowego filmu o przygodach Agenta 007. Teraz wszystko jest już jasne.

Od kilku tygodni spekulowano, kto tym razem nagra utwór do nowego filmu o przygodach Agenta 007. Teraz wszystko jest już jasne.

– skomentowała Billie.

Producenci Michael G. Wilson i Barbara Broccoli są pod ogromnym wrażeniem nowego utworu, który będzie promował film „No Time To Die”.

W pracy nad utworem pomagał jej starszy brat Finneas.

– napisał Finneas.

wciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię. Aktor oświadczył, że w „No Time To Die” po raz ostatni zagra Jamesa Bonda.

Na ekranie towarzyszyć mu będą: Léa Seydoux (Madeleine Swan), Naomie Harris (Moneypenny), Ben Whishaw (Q), Ralph Fiennes (M.) oraz Rory Kinnear (Tanner). Wróci również Jeffrey Wright (Felix Leiter). Wśród nowych twarzy pojawią się: Billy Magnussen, Rami Malek, Dali Benssalah, David Dencik, Ana De Armas i Lashana Lynch.

Myślicie, ze to dobry wybór?