James Blunt śpiewa dla chorego ojca w nowym klipie do singla "Monsters" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > James Blunt śpiewa dla chorego ojca w nowym klipie do singla „Monsters”

James Blunt śpiewa dla chorego ojca w nowym klipie do singla „Monsters”

Piosenka pochodzi z albumu „Once Upon A Mind”, który ukazał się 25 października 2019 roku.

Piosenka pochodzi z albumu „Once Upon A Mind”, który ukazał się 25 października 2019 roku.

Po eksperymentach z elektronicznym brzmieniem na ostatnim albumie, James Blunt wraca do tego, w czym jest najlepszy. „Once Upon A Mind” to klasyczne piosenki, które poruszają serce i umysł. Do sieci trafił właśnie teledysk do kolejnego singla, jest nim utwórMonsters„. Brytyjczyk wyznał, że piosenka jest hołdem dla jego ojca, który zmaga się poważną chorobą nerek. Klip możecie zobaczyć poniżej.

Tata Jamesa nie czuje się dobrze, a jego nerki pracują jedynie w 11 procentach. Mężczyzna zmaga się z poważną chorobą. Niestety jedyną nadzieją na wyzdrowienie jest przeszczep.

– czytamy we wzruszającym poście.

Nad nowym materiałem James pracował z takimi producentami jak Steve Robson, Jimmy Hogarth i TMS. Wśród najmocniejszych pozycji zestawu należy wymienić balladę „Monster”, popowy hit „5 Miles” i nasycony elementami country „Halfway”. Całość wyróżnia ciepłe brzmienie i osobisty charakter.

Pierwszy album Jamesa Blunta, „Back To Bedlam”, ukazał się jesienią 2004 roku. Wkrótce promujący wydawnictwo singiel „You're Beautiful” stał się megaprzebojem. James Blunt sprzedał 23 miliony albumów, a ostatnio dzięki zaangażowaniu na Twitterze dał się poznać jako artysta pełen humoru i osobistego uroku.

Przypominamy, że James Blunt w ramach promocji najnowszego albumu podczas trasy koncertowej odwiedzi również polską publiczność. Wystąpi 7 marca 2020 roku w Gliwicach.

Czekacie na koncert Jamesa w Polsce?