Strona Główna > „Feel It”: Michele Morrone śpiewa piosenkę z filmu „365 dni” [WIDEO]

„Feel It”: Michele Morrone śpiewa piosenkę z filmu „365 dni” [WIDEO]

Już niecały miesiąc dzieli nas od najgorętszej premiery roku – 7 lutego 2020 roku w kinach pojawi się film „365 dni” na podstawie bestsellerowej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej.

Już niecały miesiąc dzieli nas od najgorętszej premiery roku – 7 lutego 2020 roku w kinach pojawi się film „365 dni” na podstawie bestsellerowej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej.

Feel It” to pierwszy singiel Michele Morrone, zapowiadający debiutancką płytę pt. “Dark Room”. Teledysk do piosenki został wzbogacony fragmentami filmu “365 dni”, w którym Michele jest odtwórcą głównej roli – filmowego Massimo. Klip możecie zobaczyć poniżej.

Michele jest z pochodzenia Włochem, pokochał Polskę podczas zdjęć do filmu „365 dni”. Z zawodu jest aktorem, ale jego pasją jest muzyka. O czym już niebawem będziemy mogli się przekonać.

365 dni”, ekranizacja bestsellera Blanki Lipińskiej, to najbardziej wyczekiwana produkcja 2020 roku. 7 lutego, dokładnie tydzień przed Walentynkami, kinami zawładną Laura Biel i Massimo Torricelli – główni bohaterowie filmu. Ze względu na ogromne zainteresowanie widzów, wyjątkowo wcześnie uruchomiona została przedsprzedaż biletów, które znikają w ekspresowym tempie.

Film „365 dni” to nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

Byliśmy z naszą kamerą na konferencji prasowej, podczas której poznaliśmy obsadę filmu. Zobaczcie wywiady z gwiazdami, które dla Was przygotowaliśmy.

W rolach Laury i Massima zobaczymy Annę-Marię Sieklucką oraz Michele Morrone. W filmie „365 dni” oprócz najgorętszego duetu aktorskiego zagrali również m.in.: Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbańska (Anna), Grażyna Szapołowska (matka Laury), Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Bronisław Wrocławski (Mario) oraz Otar Saralidze (Domenico).

Wybierzecie się do kina?