Celine Dion zadedykowała piosenkę zmarłej kilka dni temu mamie [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Celine Dion zadedykowała piosenkę zmarłej kilka dni temu mamie [WIDEO]

Celine Dion zadedykowała piosenkę zmarłej kilka dni temu mamie [WIDEO]

Therese Dion zmarła 17 stycznia 2020 roku w wieku 92 lat. Zobaczcie wzruszający występ z trasy koncertowej „Courage World Tour”.

Therese Dion zmarła 17 stycznia 2020 roku w wieku 92 lat. Zobaczcie wzruszający występ z trasy koncertowej „Courage World Tour”.

Mama Celine Dion była osobowością telewizyjną uwielbianą przez Kanadyjczyków. Therese zmarła w swoim rodzinnym domu w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół. 

Celine jest aktualnie w trakcie światowej trasy koncertowej „Courage World Tour”. Podczas koncertu w Miami 17 stycznia 2020 roku artystka złożyła zmarłej mamie hołd, dedykując jej piosenkę „Somewhere Over The Rainbow„. Zobaczcie wzruszający występ.

Piosenkarka zamieściła również na Instagramie archiwalne rodzinne zdjęcie, pod którym napisała:

W połowie listopada 2019 roku Celine Dion zaprezentowała całemu światu swoje nowe dzieło – albumCourage”. Płyta jest miksturą klasycznych ballad i nowoczesnych brzmień i wskazuje świeży kierunek artystyczny obrany przez kanadyjską diwę. Album w wersji podstawowej zawiera 16, a edycja rozszerzona aż 20 utworów.

Po 12 latach artystka na specjalne zaproszenie Radia Złote Przeboje ponownie przyjedzie do Polski i to na dwa występy! Koncerty

Celine Dion sprzedała ponad 250 milionów albumów na całym świecie, zdobyła pięć statuetek Grammy, dwa Oscary, siedem American Music Awards, 20 JUNO Awards i wiele innych. Od kwietnia 2019 roku Celine stała się nową ambasadorką L’Oréal Paris’. Stale jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych artystek na Ziemi.

Wybierzecie się na koncert Celine?