Strona Główna > 15-latka zachwyciła jurorów wykonaniem przeboju „Dziwny jest ten świat”

15-latka zachwyciła jurorów wykonaniem przeboju „Dziwny jest ten świat”

Zakończyła się trzecia edycja programu „The Voice Kids”. Zobaczcie, kto wystąpił w ostatnim odcinku.

Zakończyła się trzecia edycja programu „The Voice Kids”. Zobaczcie, kto wystąpił w ostatnim odcinku.

15-letnia Natalia Kawalec sama pisze piosenki. Urodziła się i mieszka w USA, ale właśnie robi karierę w Polsce. W programie doskonaliła swój warsztat pod opieką Cleo. W wielkim finale programu „The Voice Kids” wykonała ponadczasowy przebój Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat„. Zobaczcie, jak sobie z nim poradziła. 

UtwórDziwny jest ten świat” Czesława Niemena został wydany w 1967 roku i pochodzi z jego debiutanckiego albumu o tym samym tytule. Pierwszy polski protest song. Utwór był inspirowany takimi przebojami jak „When a Man Love a Woman” Percy'ego Sledge'a czy „It's a Man's Man's World” Jamesa Browna. Niemen odebrał główną nagrodę za ten singiel podczas V Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 1967 roku.

W czerwcu 2017 roku telewizja TVP rozpoczęła przesłuchania do pierwszej dziecięcej edycji talent show. Do programu mogą zgłaszać się osoby w wieku od 8 do 15 lat. Nagrodą główną jest możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tysięcy złotych, które zwycięzca może przeznaczyć na dalszą edukację muzyczną.

W jury programu zasiadają Tomson i Baron, Cleo Dawid Kwiatkowski.

Jak Wam się podoba jej wykonanie?