Christina Aguilera nagrała piosenkę do nowego filmu Disneya "Mulan" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Christina Aguilera nagrała piosenkę do nowego filmu Disneya „Mulan” [WIDEO]

Christina Aguilera nagrała piosenkę do nowego filmu Disneya „Mulan” [WIDEO]

Kultowa bajka z lat 90. trafi ponownie do kin w zupełnie nowej odsłonie. Polska premiera filmu zapowiedziana jest na 27 marca 2020 rok.

Kultowa bajka z lat 90. trafi ponownie do kin w zupełnie nowej odsłonie. Polska premiera filmu zapowiedziana jest na 27 marca 2020 rok.

W ostatnim czasie stało się bardzo modne tworzenie filmowych wersji kultowych animacji Disneya. W 2019 roku mogliśmy zobaczyć nowego „

Film w reżyserii Niki Caro opowie historię Hua Mulan, która w obliczu ataku najeźdźców z północy, wciela się do armii w miejsce swojego schorowanego ojca. Nowa produkcja Disneya będzie nie tylko oparta na słynnej animacji, ale również na oryginalnej „Balladzie o Mullan”, która była inspiracją na animowanego hitu.

W obsadzie zobaczymy Liu Yifei (Mulan), Donnie Yen (Tung, mentor i nauczyciel Mulan), Jet Li (cesarz Chin), Gong Li (potężna Xianniang i czarny charakter filmu), Jason Scott Lee (Böri Khan), Yoson An (Cheng Honghui), Tzi Ma (ojciec Mulan), Ron Yuan (sierżant Qiang), Doua Moua (Po), Jimmy Wong (Ling), Chen Tang (Yao) oraz Xana Tang (siostra Mulan).

Polska premiera filmu „Mulan” zaplanowana jest na 27 marca 2020 roku.

Wybierzecie się do kin?