Koledzy pożegnali Pawła Królikowskiego wzruszającym materiałem wideo » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Koledzy pożegnali Pawła Królikowskiego wzruszającym materiałem wideo

Koledzy pożegnali Pawła Królikowskiego wzruszającym materiałem wideo

Aktor od pierwszej edycji zasiadał w jury programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Koledzy z planu postanowili go pożegnać w wyjątkowy sposób.

Aktor od pierwszej edycji zasiadał w jury programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Koledzy z planu postanowili go pożegnać w wyjątkowy sposób.

Cieszący się olbrzymią popularnością programTwoja Twarz brzmi Znajomo” zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 13. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powróciła na antenę w minioną sobotę 7 marca 2020 roku. 

Pierwszy odcinek show rozpoczął się od wzruszającego materiału wideo ku pamięci Pawła Królikowskiego. Zobaczcie!

Paweł Królikowski zmarł w czwartek 27 lutego 2020 roku. Aktor przegrał walkę z chorobą. W 2015 roku przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu. W 2019 roku musiał ponownie poddać się operacji neurochirurgicznej. Paweł Królikowski trafił do szpitala tuż przed Bożym Narodzeniem, w piątek 20 grudnia. 

Zapamiętamy go między innymi z takich produkcji jak „Dzień kolibra”, „Pantarej”, „Długi weekend”, „Pitbull”, „Pitbull. Nowe porządki”, „Instynkt” oraz wielu kultowych seriali.