Sting wspiera chorych na Alzheimera [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sting wspiera chorych na Alzheimera [WIDEO]

Sting wspiera chorych na Alzheimera [WIDEO]

Artysta nagrał z tej okazji cover utworu z repertuaru Otisa Reddinga „(Sittin’ On) The Dock of the Bay”.

Artysta nagrał z tej okazji cover utworu z repertuaru Otisa Reddinga „(Sittin’ On) The Dock of the Bay”.

Sting zdradził, że zdecydował się na udział w projekcie „Alzheimer’s Association”, ponieważ jego teściowa zmarła na tę chorobę i było to dla niego bardzo tragiczne przeżycie. 

– komentuje artysta.

W ramach projektu „Alzheimer’s Association” będziemy mogli usłyszeć wiele emocjonalnych coverów. Takie jest jego założenie, aby artyści pokazali się z nieznanej dotąd strony i opowiedzieli o swoich trudnych chwilach, które zmieniły ich życie i to jak na nie patrzą. 

Sting wybrał utwór(Sittin’ On) The Dock of the Bay” Otisa Reddinga. Muzyk zdradził, ze ta kompozycja jest dla niego bardzo ważna, ponieważ gdy miał 16 lat nie miał pojęcia, jak spełnić swoje marzenia. Bardzo często chodził nad rzekę obserwować statki, jak przypływają i odpływają. Zdał sobie wtedy sprawę, że tak właśnie aktualnie wygląda jego życie i musi to zmienić. 

Sting powróci do Polski tego lata na wyjątkowy koncert na PGE Narodowym w Warszawie 25 lipca 2020 roku. Anna Maria Jopek będzie gościem specjalnym występującym przed Stingiem

Koncert „Sting: My Songs” jest żywiołowym i dynamicznym wydarzeniem, skupiającym się na najbardziej kochanych przez fanów utworach napisanych przez Artystę i obejmującym twórczość siedemnastokrotnego zwycięzcy Grammy, zarówno solową, jak również jako członka zespołu The Police. Okrzyknięty „mistrzowskim występem od początku do końca” koncert „zabiera fanów w muzyczną podróż w czasie” z hitami takimi jak „Fields of Gold”,„Shape of my Heart”,„Roxanne” i „Demolition Man”, gwarantującymi niezapomniane show.” Fani będą również mieli okazję usłyszeć takie przeboje jak „Englishman in New York”, „Every Breath You Take”, “Roxanne”, czy “Message In A Bottle”, które Artysta zaśpiewa w towarzystwie elektryzującego zespołu rockowego w składzie Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja), Rufus Miller (gitara), Kevon Webster (keyboard), Shane Sager (harmonijka) oraz Melissa Musique i Gene Noble (chórki).

Wybieracie się na koncert Stinga?