"Przyjaciele": Powrót serialu został opóźniony z powodu koronawirusa » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Przyjaciele”: Powrót serialu został opóźniony z powodu koronawirusa

„Przyjaciele”: Powrót serialu został opóźniony z powodu koronawirusa

Niestety, ale nie mamy dobrych informacji dla fanów kultowego serialu z lat 90. Będziemy się musieli uzbroić w cierpliwość.

Niestety, ale nie mamy dobrych informacji dla fanów kultowego serialu z lat 90. Będziemy się musieli uzbroić w cierpliwość.

Nowa platforma streamingowa HBO Max poinformowała, że planowana na maj premiera specjalnego odcinka serialu „Przyjaciele” zostanie przełożona na inny termin. Prace na planie miały ruszyć na początku przyszłego tygodnia, jednak z powodu panującej epidemii koronawirusa musiały zostać odwołane. 

Jeszcze kilka tygodni temu szef nowej platformy Kevin Reilly tak zapowiadał wielki powrót serialu „Przyjaciele”:

Z powodu panującej epidemii kornowiarusa zostało odwołanych wiele premier filmowych. Zebraliśmy dla Was te najważniejsze tytuły, na które wszyscy niecierpliwie czekamy. Szczegóły możecie znaleźć

Przyjaciele” to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek – z maja 2004 roku – w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.

Jeśli jesteście fanami serialu, to sprawdźcie koniecznie

Czekacie na nowy odcinek serialu „Przyjaciele”?