Strona Główna > Urszula spotkała się z fanami online i wykonała premierowo nowy utwór [WIDEO]

Urszula spotkała się z fanami online i wykonała premierowo nowy utwór [WIDEO]

Wraz z pomocą Radia Złote Przeboje artystka przygotowała dla fanów wyjątkową niespodziankę. Wszystko w ramach akcji „Zostań w domu z muzyką”.

Wraz z pomocą Radia Złote Przeboje artystka przygotowała dla fanów wyjątkową niespodziankę. Wszystko w ramach akcji „Zostań w domu z muzyką”.

Dwa tygodnie temu Urszula, aby zachęcić Polaków do pozostania w domach, zorganizowała koncert na

29 marca 2020 roku podczas niedzielnej transmisji na Facebooku, artystka wspominała dawne czasy, odpowiedziała na pytania fanów, a na sam koniec wykonała po raz pierwszy na żywo nowy utwór „Od piątku do poniedziałku„. Zapis całego spotkania możecie zobaczyć poniżej.

Wczoraj również do sieci trafiła studyjna wersja utworu „Od piątku do poniedziałku”. Urszula przy okazji premiery nowego singla zorganizowała konkurs, dzięki któremu możecie wystąpić w jej teledysku! 

– zachęca artystka.

Zasady konkursy są proste:

Musicie nagrać filmik dowolnym urządzeniem do podkładu, który możecie znaleźć poniżej. Z nadesłanych prac zostaną wybrane, te najbardziej kreatywne. Zgłoszenia należy przesyłać wetransferem na adres mailowy: ttkujawski@gmail.com lub agnieszka@vegamanagement.pl w tytule: Teledysk Urszula – w opisie trzeba opisać osoby, które były zaangażowane. Macie czas do 5 kwietnia 2020 roku do godz. 23:59. 

Powodzenia!