"365 dni" numerem jeden na Netflixie! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „365 dni” numerem jeden na Netflixie!

„365 dni” numerem jeden na Netflixie!

„365 dni” królowało w kinach, teraz czas na VOD. Film erotyczny w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa kilka dni temu został udostępniony w serwisie Netflix.

„365 dni” królowało w kinach, teraz czas na VOD. Film erotyczny w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa kilka dni temu został udostępniony w serwisie Netflix.

Produkcja pojawiła się premierowo na Netflixie 1 kwietnia 2020 roku. W ciągu zaledwie kilku dni film na podstawie książki Blanki Lipińskiej znalazł się na 1. miejscu TOP 10 serwisu. 

365 dni” to opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

Film „365 dni” trafił na ekrany kin 7 lutego 2020 roku i z miejsca stał się hitem. W premierowy weekend obejrzało go prawie 454 tysiące osób, czyniąc z ekranizacji bestsellera Blanki Lipińskiej najlepsze otwarcie 2020 roku. Produkcja wyświetlana była do momentu zamknięcia kin z powodu walki z pandemią koronawirusa. Do tej pory „365 dni” obejrzało ponad 1,6 miliona widzów.

W filmie występują m.in.: Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Bronisław Wrocławski, Otar Saralidze, Przemysław Sadowski oraz Michał Mikołajczak. Autorem zdjęć jest Bartek Cierlica.