"Stardust": Zobacz pierwszą zapowiedź filmu o Davidzie Bowiem [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Stardust”: Zobacz pierwszą zapowiedź filmu o Davidzie Bowiem [WIDEO]

„Stardust”: Zobacz pierwszą zapowiedź filmu o Davidzie Bowiem [WIDEO]

Premiera filmu została przeniesiona na koniec 2020 roku.

Premiera filmu została przeniesiona na koniec 2020 roku.

Twórcy filmu „Stardust” od samego początku zmagali się z wieloma problemami. Najpierw rodzina Davida Bowiego nie zaakceptowała produkcji. Pewne jest więc, że nie usłyszymy w niej muzyki artysty. Początkowo premiera filmu miała się odbyć w najbliższy weekend podczas festiwalu Tribeca Festival Festival. Z powodu panującej pandemii koronawirusa produkcja trafi do kin pod koniec 2020 roku.

W międzyczasie możecie zobaczyć pierwszy fragment filmu, na którym widzimy młodego Bowiego rozmawiającego ze swoim publicystą.

Fabuła filmu będzie opowiadała historię pierwszej podróży Davida Bowiego do Stanów Zjednoczonych. To właśnie ta wyprawa zainspirowała go do stworzenia postaci Ziggy'ego Stardusta. Twórcy oficjalnie zapowiadają, że produkcja absolutnie nie będzie biografią.

W Bowiego wcielił się Johnny Flynn. Oprócz niego w obsadzie zobaczymy również Marca Marona i Jenę Malone. Za reżyserię odpowiedzialny jest Gabriel Range.