Wygraj zaproszenie na nagranie specjalnego odcinka "Przyjaciół" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wygraj zaproszenie na nagranie specjalnego odcinka „Przyjaciół”

Wygraj zaproszenie na nagranie specjalnego odcinka „Przyjaciół”

Poznaliśmy również oficjalną datę premiery specjalnego odcinka. Na tę wiadomość z niecierpliwością czekały miliony fanów na całym świecie. Sprawdźcie szczegóły!

Poznaliśmy również oficjalną datę premiery specjalnego odcinka. Na tę wiadomość z niecierpliwością czekały miliony fanów na całym świecie. Sprawdźcie szczegóły!

Na początku lutego 2020 roku informowaliśmy Was, że w maju na nowej platformie streamingowej HBO Max zostanie wyemitowany specjalny odcinek serialu

Do akcji „All In Challenge” dołączyła obsada „Przyjaciół”. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Matt LeBlanc i David Schwimmer zamieścili na swoich profilach na Instagramie informację o tym, że można będzie wygrać uczestnictwo w nagraniu specjalnego programu HBO Max.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w tym wyjątkowym konkursie? Wystarczy wpłacić datek

– napisała Aniston.

Całość zebranych funduszy zostanie przekazana na rzecz organizacji takich jak No Kid Hungry, Meals On Wheels America oraz America's Food Fund, które wspierają najbardziej potrzebujących Amerykanów w tym trudnym czasie. 

„Przyjaciele” to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek – z maja 2004 roku – w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.

Jeśli jesteście fanami serialu, to sprawdźcie koniecznie

Czekacie na nowy odcinek serialu „Przyjaciele”?