Cher nagrała hiszpańską wersję hitu Abby! [POSŁUCHAJ] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Cher nagrała hiszpańską wersję hitu Abby! [POSŁUCHAJ]

Cher nagrała hiszpańską wersję hitu Abby! [POSŁUCHAJ]

Pieniądze ze sprzedaży singla zostaną przekazane na cele charytatywne.

Pieniądze ze sprzedaży singla zostaną przekazane na cele charytatywne.

 Po wielkim sukcesie krążka z coverami Abby, Cher ogłosiła, że pracuje nad kontynuacją tego projektu. Premiera albumu nie jest jeszcze znana. Piosenkarka jednak nie zapomina o swoich fanach i przede wszystkim o tych najbardziej potrzebujących w tym trudnym czasie. Do sieci trafiła hiszpańska wersja utworu „Chiquitita”. Pieniądze ze sprzedaży singla zostaną przekazane na UNICEF. Singla możecie posłuchać poniżej.

Czemu Cher zdecydowała się akurat ten utwór?

W jednym z ostatnich odcinków programu „The Ellen Show” Cher zdradziła, że nie jest już fanką swojej muzyki, dlatego postanowiła spróbować czegoś innego i gdy tylko pojawił się pomysł nagrania albumu z coverami Abby, w ogóle się nie zastanawiała!

Cher urodziła się 20 maja 1946 roku w El Centro w Kalifornii. Wielką popularność zyskała w 1965 roku, kiedy ukazał się singiel „I Got You Babe” duetu Sonny & Cher. Artystka stała się jedną z najbardziej uznanych aktorek lat 80. Występowała na Broadwayu i w kultowych filmach takich jak: „Maska”, „Silkwood” czy „Wpływ księżyca”. Za ten ostatni otrzymała Oscara oraz Złoty Glob dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Kariera muzyczna również była dla niej pasmem samych sukcesów. Nagrała łącznie 28 studyjnych albumów. Z których pochodzą ponadczasowe przeboje takie jak: „If I Could Turn Back Time”, „Believe”, „Strong Enough”, „Walking in Memphis” czy „One by One”.