Michał Szpak i Barbara Wrońska we wspólnym utworze "Zanim" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michał Szpak i Barbara Wrońska we wspólnym utworze „Zanim” [WIDEO]

Michał Szpak i Barbara Wrońska we wspólnym utworze „Zanim” [WIDEO]

Utwór promuje płytę „Music 4 Queers & Queens”, na której swoje utwory prezentuje czołówka polskiej sceny muzycznej, polskie drag queens i debiutujący artyści.

Utwór promuje płytę „Music 4 Queers & Queens”, na której swoje utwory prezentuje czołówka polskiej sceny muzycznej, polskie drag queens i debiutujący artyści.

Na dwupłytowym albumie, którego pomysłodawczynią jest Kayah znalazły się między innymi utwory Madonny, Kylie Minogue, Moloko czy Björk. Tym razem Kayax nawiązał współpracę z Paradą Równości i stworzył kompilację, na której znaleźli się polscy artyści – którzy chcieli wyrazić swoje poparcie dla postulatów społeczności LGBTQIA. Na „Music 4 Queers & Queens” usłyszymy Kayah, Krzysztofa Zalewskiego, Brodkę, Nosowską, Mery Spolsky, Ralpha Kaminskiego, Julię Wieniawę czy Sorry Boys. Z myślą o składance wspólny utwór nagrali Barbara Wrońska i Michał Szpak, na płycie znajdzie się także premierowa piosenka The Dumplings, remiksy Natalii Przybysz i Arka Kłusowskiego oraz specjalnie przygotowany na tę okazję bonus drag wykonany przez polskie Drag Queens.

Zobacz teledysk do singla „Zanim”:

– mówi Michał Szpak o nowym utworze.

Ostatni album Michała Szpaka „Dreamer” ukazał się 7 września 2018 roku i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.