Foreigner - nowa data koncertu w Polsce! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Foreigner – nowa data koncertu w Polsce!

Foreigner – nowa data koncertu w Polsce!

Ze względu na pandemię występ twórców hitu „I Want To Know What Love Is” został przełożony. Sprawdźcie szczegóły!

Ze względu na pandemię występ twórców hitu „I Want To Know What Love Is” został przełożony. Sprawdźcie szczegóły!

Koncert Foreigner odbędzie się 10 czerwca 2021 w katowickim Spodku. Jako gość specjalny wystąpi zespół The Dead Daisies!

Zgodnie z wprowadzonymi wymogami sanitarnymi i środkami bezpieczeństwa na koncercie obowiązywały będą wyłącznie miejsca siedzące. Nie będzie możliwe również korzystanie z miejsc znajdujących się w sektorze niebieskim od XI rzędu.

Zakupione bilety zachowują ważność.

Posiadaczom biletów na płytę (miejsca stojące) i miejsc siedzących w sektorze niebieskim od XI rzędu, zapewnimy miejsca w atrakcyjnych sektorach (miejsca siedzące). Osoby te zaprosimy do wejścia specjalnie dedykowanymi bramkami.

Osoby które ze względu na zmianę terminu koncertu będą chciały zwrócić bilet proszone są o kontakt z punktem zakupu.

Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.

FOREIGNER + Gość Specjalny: The Dead Daisies

10.06.2021 – Spodek, Katowice

Otwarcie bram: 18:30

Start: 20:00

Ceny biletów w przedsprzedaży / w dniu koncertu:

Siedzące (płyta A, C) – 220 / 240 zł

Siedzące (płyta B) – 250 / 270 zł

Siedzące kat. 1 (sektor zielony) – 220 / 240 zł

Siedzące kat. 2 (sektor czerwony) – 250 / 270 zł

Siedzące kat. 3 (sektor niebieski do X) – 199 / 219 zł

Siedzące kat. 4 (sektor zielony H,J) – 250 / 270 zł

Siedzące kat. 5  (sektor czerwony H, J) – 270 / 290 zł

Loża – 350 / 370 zł

Bilety w sprzedaży od 5 czerwca 2020 godz. 10:00.

Niewiele zespołów może poszczycić się podobną ilością hitów, co Foreigner. Kapela założona przez Micka Jonesa (ex-Spooky Tooth), Iana McDonalda (ex-King Crimson) i Lou Gramma w 1976 roku zadebiutowała rok później wydawnictwem „Foreigner”. Debiut zawiera utwory, które stały się rockowymi hymnami: „Feels Like The First Time,” „Cold As Ice” i „Long, Long Way From Home”. Kolejne płyty kontynuowały ten trend wraz z utworami: „Urgent”, „Hot Blooded”, „Juke Box Hero” czy „Waiting For A Girl Like You”.

Mick Jones, kluczowa postać w zespole, jawi się jako wizjoner, którego rozpoznawalny styl pisania utworów oraz charakterystyczna gra na gitarze wprowadziły Foreigner na szczyt. Jones stoi za powrotem grupy w 2002 roku i kieruje ją ku nowym horyzontom. Zespół sprzedał łącznie ponad 80 milionów sztuk swoich płyt, a ich największy hit – „I Want To Know What Love Is” – wspiął się na szczyty światowych list przebojów.

W katowickim Spodku Foreigner zaprezentuje przekrojowy program koncertowy, w skład którego wchodzić będą najbardziej znane kompozycje!

The Dead Daises to supergrupa rockowa, w składzie której występują Glenn Hughes (Deep Purple, Black Sabbath), Doug Aldrich (Whitesnake, Dio), Deen Castronovo (Journey) oraz David Lowy.

Wybierzecie się na koncert?