Ricky Martin udostępnił minialbum "Pausa" [POSŁUCHAJ] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ricky Martin udostępnił minialbum „Pausa” [POSŁUCHAJ]

Ricky Martin udostępnił minialbum „Pausa” [POSŁUCHAJ]

Ricky Martin zaskoczył swoich fanów z całego świata i podzielił się z nimi nowym EP „PAUSA”, które jest już dostępne we wszystkich platformach streamingowych.

Ricky Martin zaskoczył swoich fanów z całego świata i podzielił się z nimi nowym EP „PAUSA”, które jest już dostępne we wszystkich platformach streamingowych.

Ricky zaprosił do współpracy między innych Stinga oraz największe obecnie gwiazdy muzyki latynoamerykańskiej – między innymi Bad Bunny’ego, Residente i Pedro Capó. Albumu możecie posłuchać poniżej.

Tak prezentuje się lista utworów, które znalazły się na płycie:

1. “Simple” with Sting

2. “Recuerdo” with Carla Morisson

3. “Cae de Una” with Pedro Capó

4. “Quiéreme” with Diego El Cigala

5. “Tiburones”

6. “Cántalo” with Residente and Bud Bunny

Każdy z utworów na EP „PAUSA” ma własny charakter, który nadali im zaproszeni do współpracy goście: Sting, Residente, Bad Bunny, Diego El Cigala, Pedro Capó, czy Carla Morrison. Wokalista z radością połączył brzmienie podkreślające jego latynoskie korzenie, ze znanym w jego wydaniu romantyzmem i nostalgią. Premierze EP-ki „PAUSA” towarzyszy zapowiedź zwiastuje kolejnego minialbumu, o tytule „PLAY”.

Ricky zdradził, że obecny czas był motywem, dla którego zdecydował się wydać album w niekonwencjonalny sposób: Kiedy usłyszałem ukończone piosenki, wiedziałem, że tradycyjny sposób wypuszczenia albumu mi nie odpowiada. Po raz pierwszy w mojej karierze chciałem dodać do premiery ten magiczny element zaskoczenia. Znajdziecie na tym EP: otwartość, romantyzm, nostalgię i samo życie.

Cisza od zawsze była nieodłącznym elementem procesu twórczego Ricky’ego Martina. Odkrywając swoją wrażliwą stronę, artysta przeszedł refleksyjny, pełny przemyśleń okres, aby ukazać swoje emocje oraz doświadczenia na albumie.