Poznaliśmy nową datę koncertu Aerosmith » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Poznaliśmy nową datę koncertu Aerosmith

Poznaliśmy nową datę koncertu Aerosmith

Zespół wystąpi 5 lipca 2021 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Sprawdź szczegóły.

Zespół wystąpi 5 lipca 2021 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Sprawdź szczegóły.

Grupa miała planowo wystąpić 12 lipca Krakowie, jednak z powodu panującej pandemii koronawirusa koncert musiał zostać przełożony. Organizatorzy informują, że zakupione bilety zachowują ważność na nową datę.

Jedyny w swoim rodzaju zespół Aerosmith w składzie: Steven Tyler (wokal), Joe Perry (gitara), Brad Whitford (gitara), Tom Hamilton (bas) i Joey Kramer (perkusja) to żywa legenda amerykańskiej muzyki, zespół, który sprzedał ponad 150 milionów albumów na całym świecie, zdobył niezliczoną ilość nagród, został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame i osiągnął prawie wszystko, co można osiągnąć w branży muzycznej w ciągu piecu dekad od powstania.

Aerosmith są laureatami nieskończenie wielu nagród, w tym: czterech statuetek GRAMMY®, ośmiu American Music Awards, sześciu Billboard Awards, dwunastu MTV Video Music Awards, jak również, za przekraczanie granic gatunków muzycznych, Soul Train Award za najlepszy rapowy singiel – remix “Walk This Way” zespołu Run DMC. W styczniu Aerosmith zostanie uhonorowany przez Recording Academy nagrodą 2020 MusiCares® Person of the Year. Zespół, który na swoim koncie ma już wiele platynowych płyt, do dnia dzisiejszego inspiruje całe pokolenia, będąc tym samym jedną z najbardziej uwielbianych grup muzycznych wszechczasów!

Wybierzecie się na koncert?