Strona Główna > „Nie czas umierać”: Poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące fabuły nowego Bonda!

„Nie czas umierać”: Poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące fabuły nowego Bonda!

Nowy film o przygodach Agenta 007 trafi do kin 11 listopada 2020 roku. Jak zapowiedział Daniel Craig, „Bond 25” będzie ostatnim jego ostatnim filmem, w którym wcieli się w Jamesa Bonda.

Nowy film o przygodach Agenta 007 trafi do kin 11 listopada 2020 roku. Jak zapowiedział Daniel Craig, „Bond 25” będzie ostatnim jego ostatnim filmem, w którym wcieli się w Jamesa Bonda.

Kilka miesięcy temu padł ostatni klaps na planie nowej części przygód o Agencie 007 „No Time To Die”, która trafi do kin 11 listopada 2020 roku. Poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące fabuły produkcji. W  filmie „Nie czas umierać” poznamy córkę agenta 007. Jak ustalił „Mail on Sunday”, dziewczynka o imieniu Mathilde w scenariuszu ma mieć pięć lat. Jej matką jest Madeleine Swann (Lea Seydoux). Plotki na ten temat pojawiły się, gdy do sieci wyciekł tzw. call sheet, czyli harmonogram pracy na planie zdjęciowym. Według niego sceny z udziałem nowej bohaterki były kręcone w południowych Włoszech.

Daniel Craig wciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię. Aktor oświadczył, że w „No Time To Die” po raz ostatni zagra Jamesa Bonda.

Na ekranie towarzyszyć mu będą: Léa Seydoux (Madeleine Swan), Naomie Harris (Moneypenny), Ben Whishaw (Q), Ralph Fiennes (M.) oraz Rory Kinnear (Tanner). Wróci również Jeffrey Wright (Felix Leiter). Wśród nowych twarzy pojawią się: Billy Magnussen, Dali Benssalah, David Dencik, Ana De Armas Lashana Lynch.

Do tej pory wiadomo jedynie, że w roli czarnego charakteru wystąpi Rami Malek, który zasłynął ostatnio z oscarowej roli Freddiego Mercury'ego w filmie „Bohemian Rhapsody”. Aktor ma przed sobą bardzo pracowity okres. Kręci aktualnie ostatni sezon serialu „Mr. Robot”. Twórcom „Bonda 25” bardzo zależało na jego obecności, dlatego dopasowali grafik pod potrzeby Maleka.'

Wybierzecie się do kina?