Netflix prezentuje oficjalny zwiastun komedii o Eurowizji z Willem Ferrellem » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Netflix prezentuje oficjalny zwiastun komedii o Eurowizji z Willem Ferrellem

Netflix prezentuje oficjalny zwiastun komedii o Eurowizji z Willem Ferrellem

Film „Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga” już niedługo pojawi się na platformie.

Film „Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga” już niedługo pojawi się na platformie.

Do sieci trafił pierwszy oficjalny zwiastun filmu komediowego, w którym główne role zagrają Rachel McAdams i Will Ferrell. „Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga” pojawi się na Netliksie już 26 czerwca 2020 roku. Zobaczcie trailer.

Ostatnio Will Ferrell pojawił się w programie Graham Norton Show, w którym opowiedział, jak został fanem Eurowizji:

„Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga” to nadchodząca produkcja Netfliksa, wyreżyserowany przez Davida Dobkina (Wedding Crashers). W filmie, który już 26 czerwca 2020 roku trafi na Netflix i wynagrodzi fanom Eurowizji pierwszy rok bez konkursu, zobaczyć będzie można takich aktorów jak: Will Ferrell, Rachel McAdams, Pierce Brosnan, Demi Lovato, czy Dan Stevens. Fabuła to historia dwóch aspirujących talentów – Larsiego (Will Ferrell) oraz Sigrit (Rachel McAdams) – którzy otrzymują niespotykaną szansę reprezentowania Islandii w największym na świecie konkursie muzycznym. Wreszcie mogą udowodnić, że marzenia się spełniają.