Alicia Keys walczy z rasizmem nowym singlem "Perfect Way To Die" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Alicia Keys walczy z rasizmem nowym singlem „Perfect Way To Die”

Alicia Keys walczy z rasizmem nowym singlem „Perfect Way To Die”

Artystka zaskoczyła fanów, publikując nowy utwór. Posłuchajcie!

Artystka zaskoczyła fanów, publikując nowy utwór. Posłuchajcie!

Światowej sławy gwiazda i piętnastokrotna zdobywczyni nagrody Grammy – Alicia Keys zapowiedziała nowy album „ALICIA”, który trafi do sprzedaży 31 grudnia 2020 roku.  Poznaliśmy już m.in. utwór „Underdog”, który został napisany przez artystkę we współpracy z Edem Sheeranem. Piosenka od czasu publikacji znalazła się w 40 najczęściej odtwarzanych utworach w radiostacjach na terenie USA. Poprzednie single Keys – „Time Machine” i „Show Me Love” rekordowo, aż 11 razy zajęły pierwsze miejsce na liście Billboard Adult R&B Songs.

Teraz możecie posłuchać kolejnej zapowiedzi płyty. Jest nią singiel „Perfect Way To Die”. Utwór opowiada o ofiarach policyjnej przemocy i jest pewnego rodzaju hołdem dla ich matek. Posłuchajcie:

Alicia Keys to kobieta renesansu – piętnastokrotna zdobywczyni nagrody GRAMMY – artystka/autorka tekstów/kompozytorka/producentka, uznana aktorka, autorka „New York Times” z najlepszymi wynikami sprzedażowymi, filmowo/telewizyjno/Broadwayowa producentka i potężny głos w świecie aktywizmu. Od premiery swojego debiutanckiego albumu „Songs in A Minor” sprzedała ponad 65 milionów płyt na całym świecie i stworzyła doskonały repertuar hitów i osiągnięć. „ALICIA” to siódmy krążek w dorobku artystki.