Zespół Depeche Mode udostępnił koncertową wersję hitu "Just Can't Get Enough" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zespół Depeche Mode udostępnił koncertową wersję hitu „Just Can’t Get Enough”

Zespół Depeche Mode udostępnił koncertową wersję hitu „Just Can’t Get Enough”

Nagranie promuje DVD koncertowe „SPiRiTS in the Forest”

Nagranie promuje DVD koncertowe „SPiRiTS in the Forest”

„SPiRiTS in the Forest” to film dokumentalny o tym samym tytule, który mogliśmy oglądać jeszcze w zeszłym roku w kinach w całej Polsce, a także niepublikowane wcześniej nagrania z dwóch berlińskich koncertów z trasy Global Spirit z 2018 roku. Wydawnictwo promuje wielki przebój „Just Can´t Get Enough”

Dzięki współpracy z Live Nation zapisy tych wydarzeń można było przedpremierowo obejrzeć w czwartek 25 czerwca na stronie organizatora koncertów i platformie YouTube w domowym zaciszu. Jeśli chcecie jednak poczuć się jak na prawdziwym koncercie i obejrzeć go z rzeszą fanów zespołu, zapraszamy na wyjątkowe pokazy w kinach plenerowych i samochodowych. Niesamowita atmosfera, która zbuduje się w tych miejscach, będzie najbliższa prawdziwemu koncertowi jak to możliwe. Największy z pokazów odbędzie się na Wrocławskim Stadionie, który korzysta z ekranu o wielkości 1500 metrów kwadratowych Pokaz odbędzie się w środę 1 lipca 2020 roku.

Szczegóły wydarzenia:

Warszawa – Fala – Pawilon nad Wisłą, Płyta Desantu, godzina 21:00 –

Liczba miejsc na wydarzenia jest ograniczona. Projekcje zorganizowane są zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.