James Blunt wspomina dawne czasy w nowym klipie "Should I Give It All Up" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > James Blunt wspomina dawne czasy w nowym klipie „Should I Give It All Up”

James Blunt wspomina dawne czasy w nowym klipie „Should I Give It All Up”

Piosenka pochodzi z albumu „Once Upon A Mind”, który ukazał się 25 października 2019 roku.

Piosenka pochodzi z albumu „Once Upon A Mind”, który ukazał się 25 października 2019 roku.

Po eksperymentach z elektronicznym brzmieniem na ostatnim albumie, James Blunt wraca do tego, w czym jest najlepszy. „Once Upon A Mind” to klasyczne piosenki, które poruszają serce i umysł. Do sieci trafił właśnie teledysk do kolejnego singla, jest nim utwór „Should I Give It All Up”. Klip możecie zobaczyć poniżej.

Nad nowym materiałem James pracował z takimi producentami jak Steve Robson, Jimmy Hogarth i TMS. Wśród najmocniejszych pozycji zestawu należy wymienić balladę „Monster”, popowy hit „5 Miles” i nasycony elementami country „Halfway”. Całość wyróżnia ciepłe brzmienie i osobisty charakter.

Pierwszy album Jamesa Blunta, „Back To Bedlam”, ukazał się jesienią 2004 roku. Wkrótce promujący wydawnictwo singiel „You're Beautiful” stał się megaprzebojem. James Blunt sprzedał 23 miliony albumów, a ostatnio dzięki zaangażowaniu na Twitterze dał się poznać jako artysta pełen humoru i osobistego uroku.