Alicia Keys prezentuje teledysk do nowego singla "Perfect Way To Die" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Alicia Keys prezentuje teledysk do nowego singla „Perfect Way To Die”

Alicia Keys prezentuje teledysk do nowego singla „Perfect Way To Die”

Utwór zapowiada nadchodzący album artystki, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Utwór zapowiada nadchodzący album artystki, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Światowej sławy gwiazda i piętnastokrotna zdobywczyni nagrody Grammy – Alicia Keys zapowiedziała nowy album „ALICIA”, który trafi do sprzedaży 31 grudnia 2020 roku. Poznaliśmy już m.in. utwór „Underdog”, który został napisany przez artystkę we współpracy z Edem Sheeranem. Piosenka od czasu publikacji znalazła się w 40 najczęściej odtwarzanych utworach w radiostacjach na terenie USA. Poprzednie single Keys – „Time Machine” i „Show Me Love” rekordowo, aż 11 razy zajęły pierwsze miejsce na liście Billboard Adult R&B Songs.

Do sieci trafił właśnie teledysk do singla „Perfect Way To Die”, który promuje nadchodzący album. Możecie go zobaczyć poniżej.

Alicia Keys to kobieta renesansu – piętnastokrotna zdobywczyni nagrody GRAMMY – artystka/autorka tekstów/kompozytorka/producentka, uznana aktorka, autorka „New York Times” z najlepszymi wynikami sprzedażowymi, filmowo/telewizyjno/Broadwayowa producentka i potężny głos w świecie aktywizmu. Od premiery swojego debiutanckiego albumu „Songs in A Minor” sprzedała ponad 65 milionów płyt na całym świecie i stworzyła doskonały repertuar hitów i osiągnięć. „ALICIA” to siódmy krążek w dorobku artystki.