Melanie C z orkiestrą symfoniczną wykonała nowy singiel "Blame it on me" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Melanie C z orkiestrą symfoniczną wykonała nowy singiel „Blame it on me”

Melanie C z orkiestrą symfoniczną wykonała nowy singiel „Blame it on me”

Artystka, chcąc umilić fanom czas oczekiwania na jej nowy album, udostępniła nowy utwór oraz teledysk!

Artystka, chcąc umilić fanom czas oczekiwania na jej nowy album, udostępniła nowy utwór oraz teledysk!

Sporty Spice wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że nie lubi monotonii i nudy. Bardzo dba o to, aby jej kalendarz był wypełniony koncertami i innymi zajęciami związanymi z pracą nad nowym albumem. NIe tak dawno do sieci trafił teledysk do nowego singla „Blame It On Me”, który został bardzo dobrze przyjęty przez fanów artystki. Teraz możecie posłuchać, jak ten utwór brzmi na żywo. Melanie C wykonała go w towarzystwie orkiestry symfonicznej. Posłuchajcie!

Nowy utwór jest prawdopodobnie zapowiedzią nowego albumu Melanie C. Rok temu artystka zdradziła w jednym z wywiadów, że pracuje nad dwoma projektami. Planuje wydać solowy krążek oraz płytę z samymi coverami, na której usłyszymy przeboje takich artystów jak Moloko czy Britney Spears.

Mel C urodziła się 12 stycznia 1974 roku w Whiston. Naprawdę nazywa się Melanie Chisholm, a w zespole Spice Girls była znana jako Sporty Spice. Karierę solową zaczęła w 1998 roku, śpiewając numer „When You're Gone” z Bryanem Adamsem. Od 1999 roku Melanie C sprzedała ponad 12 milionów płyt. Jej ostatni album „Version of me” ukazał się w 2012 roku.

Jak Wam się podoba nowy singiel Mel C?