Elton John przygotował niespodziankę dla fanów [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Elton John przygotował niespodziankę dla fanów [WIDEO]

Elton John przygotował niespodziankę dla fanów [WIDEO]

Artysta udostępni na Youtube swoje legendarne koncerty w cyklu „Elton John: Classic Concert Series”. Sprawdźcie szczegóły!

Artysta udostępni na Youtube swoje legendarne koncerty w cyklu „Elton John: Classic Concert Series”. Sprawdźcie szczegóły!

Pierwszy z koncertów będzie dostępny już 3 lipca o godz. 18:00. Jest to archiwalne nagranie pochodzące z 1976 roku z Edynburga „Playhouse Theatre, Edinburgh, Scotland (1976)”. Kolejne odcinki z cyklu „Elton John: Classic Concert Series” będą pojawiać się na oficjalnym kanale Youtube Eltona Johna w każdą sobotę. Zapowiedź wyjątkowej serii możecie zobaczyć poniżej.

Artysta zdradził, że celem publikacji serii koncertów  jest zebranie funduszy na wsparcie walki z  COVID-19 przez Elton John AIDS Foundation. 

Trwająca pół wieku kariera Eltona Johna na zawsze odmieniła oblicze popkultury, przynosząc światu hity, takie jak „Candle in the Wind”, „I'm Still Standing”, „Your Song”, „RocketMan” czy nagrodzona Oscarem piosenka „Can You Feel the Love Tonight” ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Król Lew”. Artysta ma w kolekcji najwięcej cennych statuetek – m.in. 5 Grammy i tyle samo Brit Awards, Złoty Glob i nagrodę Tony, jest też członkiem Rock and Roll Hall of Fame i Songwriters Hall of Fame.