Ricky Martin zaprezentował teledysk do singla "Recuerdo" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ricky Martin zaprezentował teledysk do singla „Recuerdo”

Ricky Martin zaprezentował teledysk do singla „Recuerdo”

Utwór pochodzi z nowego mini albumu „Pausa”, który ukazał się 29 maja 2020 roku

Utwór pochodzi z nowego mini albumu „Pausa”, który ukazał się 29 maja 2020 roku

Kilka tygodni temu Ricky Martin zaskoczył swoich fanów z całego świata i podzielił się z nimi nowym EP „PAUSA”, które jest już dostępne we wszystkich platformach streamingowych. Artysta udostępnił teledysk do kolejnego singla, który promuje mini album. Klip możecie zobaczyć poniżej.

Każdy z utworów na EP „PAUSA” ma własny charakter, który nadali im zaproszeni do współpracy goście: Sting, Residente, Bad Bunny, Diego El Cigala, Pedro Capó, czy Carla Morrison. Wokalista z radością połączył brzmienie podkreślające jego latynoskie korzenie, ze znanym w jego wydaniu romantyzmem i nostalgią. Premierze EP-ki „PAUSA” towarzyszy zapowiedź zwiastuje kolejnego minialbumu, o tytule „PLAY”.

Ricky zdradził, że obecny czas był motywem, dla którego zdecydował się wydać album w niekonwencjonalny sposób: Kiedy usłyszałem ukończone piosenki, wiedziałem, że tradycyjny sposób wypuszczenia albumu mi nie odpowiada. Po raz pierwszy w mojej karierze chciałem dodać do premiery ten magiczny element zaskoczenia. Znajdziecie na tym EP: otwartość, romantyzm, nostalgię i samo życie.