Lady Pank zaprasza na trasę koncertową "Strach się bać" w czasie pandemii » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Lady Pank zaprasza na trasę koncertową „Strach się bać” w czasie pandemii

Lady Pank zaprasza na trasę koncertową „Strach się bać” w czasie pandemii

Sprawdź szczegóły

Sprawdź szczegóły

Jest tylko jeden zespół w Polsce, który staje na wysokości zadania w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach. Twórcy największych polskich hitów, takich jak „Zawsze tam, gdzie ty”, „Mniej niż zero” i „Kryzysowa narzeczona”. Lady Pank połączy siły z Adria Art w wielkiej reaktywacji polskiej sceny koncertowej 2020 roku.

Ostatnie miesiące przyniosły dużo niespodzianek i zachwiały życiem każdego z nas. Kryzys, w jaki wpadł praktycznie cały świat, medialna histeria i cały węzeł zawirowań – to wszystko wniosło do naszego życia dużo niepokoju. Dlatego Lady Pank, inspirując się jednym ze swoich hitów, wyrusza w trasę pt. „Strach się bać”, by zdjąć z naszych ramion troski i naładować potężną dawką pozytywnej energii!

Założony w 1982 roku zespół od samego początku istnienia święci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Liczba hitów, jakie stworzyli Borysewicz i Panasewicz z zespołem, świadczy o niegasnącej sławie i ponadczasowości Lady Pank. Teraz przyjeżdżają do Was na ratunek z pozytywnym przekazem, rockandrollową mocą oraz dwoma wagonami przebojów, znanych Polakom od blisko czterech dekad.

SARS-COV-2

1. Uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do złożenia oświadczenia o stanie swojego zdrowia oraz przekazania swoich danych kontaktowych (adres zamieszkania oraz nr telefonu komórkowego) Organizatorowi.

2. Administratorem Państwa danych jest Adria Art sp. z o. o. sp. k. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

3. Wzór oświadczenia dostępny jest pod linkiem: https://adria-art.pl/storage/fm/Dokumenty/Oswiadczenie-o-stanie-zdrowia.pdf Należy je złożyć przy wejściu do obiektu lub na teren wydarzenia.

4. Osoby odmawiające złożenia oświadczenia nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu; w takim przypadku kwota za bilet nie podlega zwrotowi.

5. W trakcie wydarzenia:

• każdy uczestnik zobowiązany jest do dezynfekcji rąk przed wejściem na teren wydarzenia. Preparaty do dezynfekcji będą dostępne na miejscu;

• w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo należy przestrzegać obowiązku zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki lub przyłbicy, również podczas trwania wydarzenia;

• ze względu na wymogi związane z procedurami bezpieczeństwa prosimy o przyjście na wydarzenie z czasowym wyprzedzeniem;

• zalecamy korzystanie z biletów elektronicznych;

• osoby z widocznymi objawami przeziębienia (duszności, kaszel) nie będą wpuszczane na teren wydarzenia;

• uczestnicy mogą zajmować na widowni tylko wyznaczone i wskazane miejsca;

• uczestnicy zobligowani są do utrzymywania dystansu 2 m od innych uczestników;

• uczestnicy zobligowani są do stosowania się do wszystkich poleceń wydawanych przez obsługę wydarzenia;

• podczas wydarzenia nie wolno spożywać żadnych posiłków i napojów;

• uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją ww. regulaminu, którego zapisów uczestnik jest zobowiązany przestrzegać.

Terminarz trasy wygląda tak:

1.08 – Ostróda / Amfiteatr

7.08 – Ustroń / Amfiteatr

8.08 – Żywiec / Amfiteatr

13.08 – Kołobrzeg / Amfiteatr

14.08 – Świnoujście / Amfiteatr

22.08 – Morzyczyn k. Szczecina / Amfiteatr

23.08 – Kraków / Forty Kleparz

11.09 – Sopot / Amfiteatr Tarasy

19.09 – Gorzów Wlkp. / Amfiteatr

20.09 – Płock / Amfiteatr

27.09 – Opole / Amfiteatr.

Wybierzecie się na któryś z koncertów?