Strona Główna > Alanis Morissette wystąpiła z córką, która próbowała ją rozśmieszyć [WIDEO]

Alanis Morissette wystąpiła z córką, która próbowała ją rozśmieszyć [WIDEO]

Artystka zaśpiewała utwór „Ablaze” z nowego albumu „Such Pretty Forks in the Road”, który trafił do sprzedaży 31 sierpnia 2020 roku.

Artystka zaśpiewała utwór „Ablaze” z nowego albumu „Such Pretty Forks in the Road”, który trafił do sprzedaży 31 sierpnia 2020 roku.

Piosenkarka powróciła po wielu latach nieobecności i postanowiła opowiedzieć o swoich problemach na nowym albumie! Alanis Morissette była ostatnio wirtualnym gościem w programie Jimmy'ego Fallona. Zaśpiewała nowy singiel „Ablaze”. Towarzyszył jej synek, który za wszelką cenę próbował rozproszyć mamę. Cały występ możecie zobaczyć poniżej

Od 1995 roku Alanis Morissette jest jedną z najważniejszych songwriterek muzyki popularnej. Intymne teksty i charakterystyczne melodie pozwoliły zdobyć jej uznanie krytyków i fanów. Poza swoją muzyczną działalnością artystka walczy o prawa kobiet oraz szerzy wiedzę na temat fizycznego i psychicznego zdrowia. W 2016 roku zaczęła nagrywać comiesięczne podcasty „Conversation with Alanis Morissette”, w których rozmawia z autorami książek, lekarzami, edukatorami i terapeutami, poruszając tematykę psychospołeczną. W 2019 roku zaprezentowała swój spektakl na Broadwayu.

– mówi o albumie Alanis Morissette

Od ostatniego albumu artystki „Havoc and Bright Lights” minęło 8 lat, podczas których w życiu Alanis wiele się wydarzyło. Doświadczenie, które zdobyła pozwoliło jej ukończyć prace nad nowym materiałem „Such Pretty Forks In The Road”. Ten projekt to zarówno retrospekcje wydarzeń z przeszłości, jak i patrzenie w przyszłość. Płyta zawiera 11 utworów, które zostały nagrane wspólnie z Michaelem Farrellem (Morrissey, Macy Gray, Richie Sambora) oraz producentem Alexem Hopem (Troye Sivan, Ben Platt, Tove Lo).

Na żywo nowego albumu posłuchamy na koncercie Alanis Morissett 6 listopada 2021 roku w warszawskiej hali EXPO XXI.