Alicia Keys prezentuje teledysk do singla "So Done" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Alicia Keys prezentuje teledysk do singla „So Done” [WIDEO]

Alicia Keys prezentuje teledysk do singla „So Done” [WIDEO]

Artystka, która wygrała Grammy aż 15 razy, łączy siły z nominowanym do tej nagrody, utalentowanym wokalistą R&B w nowym singlu „So Done”.

Artystka, która wygrała Grammy aż 15 razy, łączy siły z nominowanym do tej nagrody, utalentowanym wokalistą R&B w nowym singlu „So Done”.

Jest to delikatny utwór, a głosy artystów idealnie łączą się w nim z akompaniamentem gitary. Napisana we współpracy z Ludwigiem Göranssonem piosenka to ostatni singiel promujący nadchodzący album Keys zatytułowany „ALICIA”. W teledysku do „So Done” wystąpiła aktorka Sasha Lane. Wideo zostało wyreżyserowane przez Andy’ego Hines’a (Lizzo, Anderson .Paak). Klip przedstawia dwójkę artystów występujących podczas studniówki.

– mówi o utworze Alicia Keys.

Singiel „So Done” ukazał pare miesięcy po hicie „Underdog”, który znalazł się na liście Top 40 Radio. Alicia Keys zagrała ten utwór podczas gal wręczania nagród BET oraz MTV VMA. Już pod koniec 2019 roku ukazał się pierwszy singiel zapowiadający nowy album amerykańskiej artystki – „Show Me Love”, w którym gościnnie wziął udział Miguel. Piosenka stała się 11 w karierze artystki numerem 1 na liście Billboard Adult R&B Songs Airplay. Znamy też 3 inne single, które znajdą się na płycie „ALICIA”: „Time Machine”, „Good Job” oraz „Perfect Way To Die”.