Polski artysta nagrał utwór z orkiestrą Andrei Bocellego » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Polski artysta nagrał utwór z orkiestrą Andrei Bocellego

Polski artysta nagrał utwór z orkiestrą Andrei Bocellego

Utwór zapowiada debiutancki album Szymona Grzybacza, którego możecie pamiętać z programów takich jak „Must Be The Music” czy „X Factor”.

Utwór zapowiada debiutancki album Szymona Grzybacza, którego możecie pamiętać z programów takich jak „Must Be The Music” czy „X Factor”.

Debiutancki singiel „Malinowy” zapowiada pierwszy album artysty, który będzie ukierunkowany w alternatywny pop. Przy tworzeniu najnowszego singla współpracował z orkiestrą, która gra m.in. u boku światowej klasy artysty Andrei Bocellego. Szymon w swojej muzyce chciałby pokazać przede wszystkim żywe instrumenty, które w dzisiejszych czasach odchodzą w niepamięć. 

Premiera teledysku 19 sierpnia 2020 roku o godz. 10:00

Zobrazować ten singiel pomogła Warszawska Szkoła Filmowa. Jak sam Szymon wspomina:

Szymon Grzybacz – 22-letni autor muzyki oraz tekstów. Z wykształcenia muzyk, realizator dźwięku pochodzący z województwa małopolskiego. W 2015 roku zachwycił publiczność, legendę polskiej muzyki rockowej Korę oraz pozostałe osoby z jury w programie „Must be the music – Tylko Muzyka” wykonując utwór „Your Man” z repertuaru Josha Turnera, trzy lata później, w 2018 roku zachwycił ukraińską publiczność w tamtejszej edycji programu „X-Factor”. W każdym z tych programów wzbudził ogromne zainteresowanie swoją wyjątkową barwą głosu, stąd też w 2019 roku otrzymał propozycję od Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej i wyruszył z nimi w trasę koncertową po Polsce. Podczas koncertów występował m.in. w duecie z Kayah, Kasią Cerekwicką oraz Kasią Moś.