"The Rarities": Mariah Carey wyda zbiór niepublikowanych utworów! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „The Rarities”: Mariah Carey wyda zbiór niepublikowanych utworów!

„The Rarities”: Mariah Carey wyda zbiór niepublikowanych utworów!

Ta niezwykła kolekcja będzie zawierać między innymi niewydane wcześniej studyjne utwory, strony B singli, unikatowe nagrania z lat 1990 – 2020 oraz nowy utwór „Save The Day”.

Ta niezwykła kolekcja będzie zawierać między innymi niewydane wcześniej studyjne utwory, strony B singli, unikatowe nagrania z lat 1990 – 2020 oraz nowy utwór „Save The Day”.

zagłębiła się w swoje archiwa, wybierając piosenki, które mają dla niej osobiste znaczenie. Analiza niektórych z tych utworów pojawi się w zapowiadanych wspomnieniach gwiazdy „The Meaning of Mariah Care”.

Wydawnictwo zawierać będzie również drugą płytę „Live at the Tokyo Dome,”, na której znajdzie się wcześniej niewydany materiał z jej pierwszego koncertu w Japonii zarejestrowany podczas trasy koncertowej „Daydream World Tour” w 1996 roku.

Ponadto na albumie znajdzie się utwór „Save The Day”, w pełni zrealizowane nagranie napisanej wcześniej piosenki, która nigdy nie została ukończona.

„Save the Day” będzie dostępny na wszystkich platformach cyfrowych już w najbliższy piątek, 21 sierpnia 2020 roku. W piosence znalazł się sampel kultowego hitu zespołu Fugees „Killing Me Softly with His Song” oraz transcendentny wokal Ms. Lauryn Hill z oryginalnej piosenki. „Save the Day” to przesłanie, które budzi nadzieję i co najważniejsze, ludzi, którzy spotykają się dla wspólnego dobra.

Album „The Rarities” jest częścią trwającego upamiętniania 30. rocznicy debiutu Mariah Carey i ciągłej ewolucji jej kariery. 29 września ukażą się wspomnienia artystki zatytułowane „The Meaning of Mariah Carey”, które zabiorą nas w intymną podróż Mariah stawiającej czoła złożonym kwestiom rasy, tożsamości, klasy oraz traumie na jej drodze do monumentalnego sukcesu.

Mariah Carey jest najlepiej sprzedającą się artystką wszech czasów z ponad 200 milionami sprzedanych albumów i 19 singlami na liście Billboard Hot 100 # 1 (18 z nich jest autorstwa artystki). To więcej niż jakakolwiek solowa artystka w historii. Mariah, członkini Songwriters Hall of Fame jest piosenkarką, autorką tekstów i producentką, która otrzymała wiele nagród Grammy, liczne nagrody American Music Awards, trzy tytuły Guinness World Record, nagrodę Billboard „Artist of the Decade”, „Icon Award” Billboardu, World Music Award dla „Najlepiej sprzedającej się artystki tysiąclecia na świecie”, Ivor Novello Award” oraz „Icon Award” za wybitne osiągnięcia w pisaniu piosenek.