Strona Główna > Christina Aguilera w nowej odsłonie hitu „Reflection” z bajki „Mulan”

Christina Aguilera w nowej odsłonie hitu „Reflection” z bajki „Mulan”

Kultowa bajka z lat 90. trafi ponownie do kin w zupełnie nowej odsłonie. Premiera filmu zaplanowana jest na 11 września 2020 roku.

Kultowa bajka z lat 90. trafi ponownie do kin w zupełnie nowej odsłonie. Premiera filmu zaplanowana jest na 11 września 2020 roku.

Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu „Mulan”. Z tej okazji Christina Aguilera postanowiła odświeżyć utwór „Reflection”, który promował bajkę Disneya z 1998 roku. Nagranie nominowano do nagrody Złotego Globu w kategorii „najlepsza piosenka filmowa”. Dzisiaj możecie jej posłuchać w zupełnie nowej odsłonie. 

Film „Mulan” w reżyserii Niki'ego Caro opowie historię Hua Mulan, która w obliczu ataku najeźdźców z północy, wciela się do armii w miejsce swojego schorowanego ojca. Nowa produkcja Disneya będzie nie tylko oparta na słynnej animacji, ale również na oryginalnej „Balladzie o Mullan”, która była inspiracją na animowanego hitu.

W obsadzie zobaczymy Liu Yifei (Mulan), Donnie Yen (Tung, mentor i nauczyciel Mulan), Jet Li (cesarz Chin), Gong Li (potężna Xianniang i czarny charakter filmu), Jason Scott Lee (Böri Khan), Yoson An (Cheng Honghui), Tzi Ma (ojciec Mulan), Ron Yuan (sierżant Qiang), Doua Moua (Po), Jimmy Wong (Ling), Chen Tang (Yao) oraz Xana Tang (siostra Mulan).

Wybierzecie się do kin?