Strona Główna > „Nie czas umierać”: Poznaliśmy polską datę premiery nowego Bonda!

„Nie czas umierać”: Poznaliśmy polską datę premiery nowego Bonda!

Nowy film o przygodach Agenta 007 z powodu pandemii koronawirusa miał trafić do kin 11 listopada 2020 roku. Twórcy potwierdzili właśnie oficjalną datę premiery i pokazali nowy plakat!

Nowy film o przygodach Agenta 007 z powodu pandemii koronawirusa miał trafić do kin 11 listopada 2020 roku. Twórcy potwierdzili właśnie oficjalną datę premiery i pokazali nowy plakat!

Powodem zmiany daty premiery miał być niekorzystny czas, który może nie zagwarantować dystrybutorom oczekiwanych wpływów ze sprzedaży biletów. Według portalu MI6, który w temacie Bonda zawsze ma sprawdzone informacje, Według wcześniejszych plotek studia Universal Pictures oraz MGM rozważały przeniesienie premiery „Nie czas umierać” z jesieni 2020 roku na lato 2021 roku.

Twórcy postanowili rozwiać wszelkie wątpliwości i uspokoić fanów, udostępniając nowy plakat filmu. Poznaliśmy również oficjalną datę polskiej premiery. Film trafi do kin 20 listopada 2020 roku.

Daniel Craig wciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię. Aktor oświadczył, że w „No Time To Die” po raz ostatni zagra Jamesa Bonda.

Na ekranie towarzyszyć mu będą: Léa Seydoux (Madeleine Swan), Naomie Harris (Moneypenny), Ben Whishaw (Q), Ralph Fiennes (M.) oraz Rory Kinnear (Tanner). Wróci również Jeffrey Wright (Felix Leiter). Wśród nowych twarzy pojawią się: Billy Magnussen, Dali Benssalah, David Dencik, Ana De Armas i Lashana Lynch.

Do tej pory wiadomo jedynie, że w roli czarnego charakteru wystąpi Rami Malek, który zasłynął ostatnio z oscarowej roli Freddiego Mercury'ego w filmie

Wybierzecie się do kina?