Strona Główna > „Nie czas umierać”: James Bond powraca. Zobacz nowy zwiastun

„Nie czas umierać”: James Bond powraca. Zobacz nowy zwiastun

Nowy film o przygodach Agenta 007 trafi do polskich kin 20 listopada 2020 roku.

Nowy film o przygodach Agenta 007 trafi do polskich kin 20 listopada 2020 roku.

Powodem wcześniejszej zmiany daty premiery miał być niekorzystny czas, który może nie zagwarantować dystrybutorom oczekiwanych wpływów ze sprzedaży biletów. Kilka dni temu twórcy zrobili fanom serii niespodziankę, potwierdzając oficjalną datę premiery. Do sieci trafił również nowy zwiastun. Możecie go zobaczyć poniżej.

Daniel Craig wciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię. Aktor oświadczył, że w „No Time To Die” po raz ostatni zagra Jamesa Bonda.

Na ekranie towarzyszyć mu będą: Léa Seydoux (Madeleine Swan), Naomie Harris (Moneypenny), Ben Whishaw (Q), Ralph Fiennes (M.) oraz Rory Kinnear (Tanner). Wróci również Jeffrey Wright (Felix Leiter). Wśród nowych twarzy pojawią się: Billy Magnussen, Dali Benssalah, David Dencik, Ana De Armas i Lashana Lynch.

Do tej pory wiadomo jedynie, że w roli czarnego charakteru wystąpi Rami Malek, który zasłynął ostatnio z oscarowej roli Freddiego Mercury'ego w filmie

Wybierzecie się do kina?