Robbie Williams i The Struts wykonali na żywo nowy singiel "Strange Days" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Robbie Williams i The Struts wykonali na żywo nowy singiel „Strange Days”

Robbie Williams i The Struts wykonali na żywo nowy singiel „Strange Days”

Robbie pojawił się gościnnie na nowym albumie Brytyjczyków. Ostatnio wystąpili wspólnie podczas meczu charytatywnego.

Robbie pojawił się gościnnie na nowym albumie Brytyjczyków. Ostatnio wystąpili wspólnie podczas meczu charytatywnego.

Na początku września 2020 roku w serwisach cyfrowych ukazał się wspólny utwór Robbiego Williamsa i The Struts zapowiadający nowy krążek brytyjskiej grupy. Muzycy mieli okazję wystąpić ostatnio podczas meczu charytatywnego „Soccer Aid for Unicef 2020”

Zespół The Struts powstał w Derby w Anglii w 2012 roku. Występowali przed takimi gwiazdami jak The Rolling Stones, The Who, Guns N’ Roses, Mötley Crüe czy Foo Fighters. Pojawili się również na najważniejszych festiwalach na całym świecie, w tym m.in. Lollapalooza, Governors Ball, Isle of Wight i wielu innych.

Robbie Williams ma na swoim koncie wiele nagród, między innymi jest laureatem największej liczby nagród Brit Awards – aż 10 wygranych, w tym za Najlepszego Brytyjskiego Artystę Solowego, czy Najlepszy Teledysk. Kompilacja jego najlepszych i najpopularniejszych piosenek zajęła 1. miejsce wśród bestsellerów w 18 różnych krajach. Natomiast w Wielkiej Brytanii składanka ta okazała się najlepiej sprzedającym się albumem w historii. Zdobył 3 nagrody Ivora Novello dla Najlepszych Autorów Piosenek. W 2003 roku zagrał 3 koncerty w Knebworth, które łącznie zgromadziły 365 tys. widzów. Trafił do Księgi rekordów Guinnessa – w ciągu jednego dnia sprzedało się 1,6 mln biletów na jego koncerty.