Katie Melua na koncertach w Polsce z nowym materiałem "Album No. 8" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Katie Melua na koncertach w Polsce z nowym materiałem „Album No. 8”

Katie Melua na koncertach w Polsce z nowym materiałem „Album No. 8”

Tuż przed premierą płyty Artystka zaprezentuje materiał z nowego wydawnictwa polskiej publiczności. Uczestnicy koncertów jako pierwsi będą mogli usłyszeć najnowsze nagrania Katie.

Tuż przed premierą płyty Artystka zaprezentuje materiał z nowego wydawnictwa polskiej publiczności. Uczestnicy koncertów jako pierwsi będą mogli usłyszeć najnowsze nagrania Katie.

Katie Melua jest uznawana za jedną z najznakomitszych brytyjskich artystek. 35-letnia kompozytorka i autorka tekstów zdobyła aż 56 platynowych nagród, wydała 7 doskonałych, docenionych albumów i była dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy. Od początku kariery muzycznej słynie z niezwykle pięknej, jasnej barwy głosu, która stała się jej znakiem rozpoznawczym. Znana jest także z komponowania doskonałych linii melodycznych. Światową popularność zdobyła za sprawą hitów takich jak: „Nine Million Bicycles” czy „Perfect World”. Swym przepięknym głosem i urzekającą osobowością wciąż zachwyca publiczność na całym świecie!

16 października 2020 roku ukaże się nowy album „Album No.8”, który jest zwieńczeniem niezwykłego okresu artystycznego Katie. Głębokie, osobiste teksty, inspirowane pieśniami ludowymi ukazują, że artystka próbuje zdefiniować pojęcie prawdziwej miłości oraz odróżnić je od bajkowego wyobrażenia. Magicznego, intymnego klimatu nadają niezwykłe aranżacje smyczkowe, które nawiązują do kompozycji wybitnych producentów i artystów: Charlesa Stepney’a, oraz Ramsey’a Lewisa.  Wydawcą płyty jest wytwórnia BMG.

Miejsca koncertów:

7 października – Gdynia, Hala Gdynia

8 października – Warszawa, Torwar

9 października – Wrocław, Hala Orbita

Bilety na koncerty można nabyć w sieci eventim.

Organizatorzy wydarzeń zapewniają o bezpieczeństwie koncertów i zachowaniu niezbędnych norm sanitarnych w związku z Covid19.

Uczestnicy koncertów zostaną poinformowani przed wydarzeniami drogą emailową o zasadach udziału w koncercie zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Katie Melua odwiedziłą ostatnio Radio Złote Przeboje i zaśpiewała piosenke „A Love Like That”!