Kasia Cerekwicka prezentuje nowy singiel "Nigdy" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kasia Cerekwicka prezentuje nowy singiel „Nigdy”

Kasia Cerekwicka prezentuje nowy singiel „Nigdy”

Utwór promuje szósty album artystki, który ukazał się 18 września 2020 roku.

Utwór promuje szósty album artystki, który ukazał się 18 września 2020 roku.

11 piosenek składających się na album „Pod skórą” to efekt długich poszukiwań kompozycji, które niosą aktualne myśli Kasi na tym albumie. Większość piosenek jest autorstwa „spółki” Bors/Cerekwicka, ale swojego talentu użyczyli też Monika Borzym, Mariusz Obijalski, Leszek Biolik, Kuba Galiński, Katarzyna Piszek. Kolejnym singlem promującym płytę jest utwór „Nigdy”. Możecie go posłuchać poniżej.

Za produkcję albumu odpowiedzialny jest Marcin Bors (znany głównie ze współpracy ze sceną alternatywną czy rockową: Myslovitz, Nosowska, Hey, Zalef), który nadał albumowi charakterystycznego brzmienia „motown”. Całość uzupełnia nowoczesna, w szczególny sposób wykorzystana „elektronika”, co dzięki pomysłom Marcina i wrażliwości Kasi dało spodziewany efekt.

Kasia Cerekwicka to polska wokalistka, autorka tekstów, psycholożka, psychotraumatolożka, absolwentka wydziału wokalnego Akademii Muzycznej. Zadebiutowała w 2000 roku albumem „Mozaika”, ale rynek krajowy zdobyła 6 lat później singlami z płyty „Feniks” („Na kolana”, „Potrafię kochać”, „Ostatnia szansa”). Przyszła na świat w latach 80-tych w Koszalinie lecz od czasu, kiedy w wieku 16 lat zamieszkała w Warszawie, stolica stała się jej drugim domem. Jest laureatką wielu konkursów i festiwali ogólnopolskich oraz zdobywczynią najbardziej prestiżowych nagród rynku muzycznego: między innymi: „Superjedynki – Przebój roku”, „Eska Music Awards – Artysta roku”, „KFPP Opole – Grand Prix Debiuty.