"No Time To Die": Zobaczy oficjalny teledysk do tytułowej piosenki » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „No Time To Die”: Zobaczy oficjalny teledysk do tytułowej piosenki

„No Time To Die”: Zobaczy oficjalny teledysk do tytułowej piosenki

Nowy film o przygodach Agenta 007 trafi do polskich kin 20 listopada 2020 roku.

Nowy film o przygodach Agenta 007 trafi do polskich kin 20 listopada 2020 roku.

Tytułowa piosenka z filmu „Nie czas umierać”, wykonywana przez Billie Eilish (którą artystka stworzyła wspólnie z bratem Finneasem O’Connellem) bardzo szybko znalazła się na szczytach list przebojów na całym świecie. 18-letnia Eilish dołączyła tym samym do grona wyselekcjonowanych wykonawców takich jak Shirley Bassey, Madonna, Adele czy Sam Smith, którzy dostąpili zaszczytu nagrania tytułowej piosenki do filmu o przygodach Jamesa Bonda. Jest również najmłodszą artystką śpiewającą utwór przewodni do obrazu o agencie 007.

Już teraz możecie zobaczyć oficjalny teledysk, który promuje film.

Oryginalna ścieżka dźwiękowa do nowego filmu o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać” – po raz pierwszy w historii serii skomponowana przez Hansa Zimmera – ukaże się 13 listopada 2020. Nad soundtrackiem pracował również słynny gitarzysta Johnny Marr.

Daniel Craig wciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię. Aktor oświadczył, że w „No Time To Die” po raz ostatni zagra Jamesa Bonda.