Reżyser "Cichej nocy" szykuje film o Beacie Kozidrak » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Reżyser „Cichej nocy” szykuje film o Beacie Kozidrak

Reżyser „Cichej nocy” szykuje film o Beacie Kozidrak

Artystka pochwaliła się tą informacją na Facebooku. Poznaliśmy również pierwsze szczegóły produkcji.

Artystka pochwaliła się tą informacją na Facebooku. Poznaliśmy również pierwsze szczegóły produkcji.

Przypominamy, że na początku 2019 premierę miał spektakl „Być jak Beata”, o charyzmatycznej polskiej wokalistce Beacie Kozidrak. Jak się okazuje, barwne życie artystki zainspirowało również twórców filmowych. Piosenkarka zamieściła na Facebooku zdjęcie i pochwaliła się, że powstanie o niej film. Wyreżyseruje go twórca „Cichej Nocy” Piotr Domalewski, a producentami są Leszek Bodzak i Aneta Hickinbotham.

Według zapowiedzi Beaty Kozidrak zespół Bajm niedługo zaprezentuje nowy singiel. W jednym z ostatnich wywiadów artystka zdradziła, że piosenka jest gotowa i niebawem powstanie do niej teledysk.

Grupa Bajm ma na koncie ponad 3 miliony sprzedanych płyt i 7 tysięcy zagranych koncertów. Zespół zdobył wszystkie najważniejsze i najbardziej prestiżowe nagrody muzyczne przyznawane w Polsce. Ponadczasowość utworów oraz niesamowita charyzma i barwa głosu Beaty Kozidrak do dzisiaj przyciągają na koncerty dziesiątki tysięcy fanów. Przypominamy, że w listopadzie 2018 roku zespół wyruszył w wyjątkową trasę koncertową z okazji 40-lecia działalności artystycznej.